Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Wytowno

Nasz zakład wentylacyjny ma okazałe doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej specjalizacji od dawna. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo wyroby odznaczające się wysoką klasą, jak i niską ceną. U nas kupisz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w dziedzinie wentylacji.

Projekty

Każdy zarys sporządzony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz ze spisem oraz wyceną przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o przepisy z innych krajów. Co ważniejsze na życzenie klienta inżynier doręczy za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby przed zaczęciem pracy inżyniera ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich bardzo często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Tym samym lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o strukturę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że głównym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest zabierać energię cieplną z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą nowatorskich filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym sklepie rozwiązania wysokiej klasy, które posiadają certyfikację będące oznaką ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów prywatnych, ale również do biurowców, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Szukanie dostarczyciela niezbędnego akcesorium do budowy niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko pełne urządzenia, ale również ich poszczególne składowe. Wobec tego dopasowanie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku modernistycznego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania pokoi. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy polecić niezbędne akcesorium między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest skomplikowaną metodą przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego kluczową rolą jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i kosztorysu po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Wytowno i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl