Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Żabianka

Jako sklep wentylacyjny mamy bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej specjalizacji bardzo długo. W naszym asortymencie odnajdziecie Państwo wyroby odznaczające się wysoką klasą, jak i niskim cennikiem. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w branży.

Projekty

Każdorazowy zarys dokonany dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz ze spisem oraz kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Co więcej, na życzenie klienta twórca zda za pośrednictwem pocztowca plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim twórca zabierze się do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda pozwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o wzór działania tegoż rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż bazowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest odzyskiwać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pokojów. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również duże możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym zakładzie konstrukcje wysokiej jakości, które posiadają certyfikaty będące oznaką ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić poprawny poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym usługobiorcą gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca wskazanego akcesorium do założenia efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale również ich poszczególne składowe. Dzięki czemu dobranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku nowoczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej jakości i będą w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do odkażania wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy zaoferować pożyteczne akcesorium między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest skomplikowaną metodą przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego bazową rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie zaopatrzycie się w wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko łatwo i szybko. Od schematu i kalkulacji kosztów po produkty aż do montażu przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najkorzystniejsza oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Żabianka i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl