Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Żakowo

Jako zakład wentylacyjny mamy bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej domenie od dawna. W naszym sklepie odnajdziecie Państwo wyroby charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, jak i niskim cennikiem. Zdobyć można u nas produkty

Projekty

Każdy projekt utworzony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyliczeniem i podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. Co więcej, na żądanie klienta twórca może skierować za pośrednictwem listonosza plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy twórcy ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich bardzo często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o wzór działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z budynków. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Dzięki wykorzystaniu nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym sklepie mechanizmy wysokiej klasy, posiadające certyfikację będące gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić poprawny poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym interesantom oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Poszukiwania dostarczyciela potrzebnego wyposażenia do założenia niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich oddzielne części. W związku z tym dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku nowego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do oczyszczania pokoi. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy zaoferować niezbędne wyposażenie jak komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest wielowarstwową metodą przetwarzania powietrza w pokojach, którego bazową rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności powietrza. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół fachowców z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i rachunku kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najkorzystniejsza opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Żakowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl