Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Zblewo

Nasz sklep wentylacyjny ma ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej sferze klimatyzacji od dłuższego czasu. W naszym sklepie znajdują się produkty charakteryzujące się wysoką jakością, jak i niskim cennikiem. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych wytwórców w obszarze wentylacji.

Projekty

wszelki zarys wykonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z wyszczególnieniem oraz kalkulacją przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o przepisy z innych krajów. Ponadto na prośbę klienta projektodawca może przekazać za pośrednictwem poczty plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy twórcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Taka metoda pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ bazowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest odbierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Z wykorzystaniem nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym sklepie urządzenia wysokiej klasy, które posiadają certyfikację będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym usługobiorcą gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Poszukiwanie dostarczyciela koniecznego akcesorium do założenia wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich oddzielne części. Z tego powodu wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku współczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekowania wnętrz. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić niezbędne akcesoria jak kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest złożonym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego główną rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Już od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i kalkulacji kosztów po produkty aż do montażu przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Zblewo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl