Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Żukczyn

Jako zakład wentylacyjny mamy spore doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej domenie nie od wczoraj. W naszym sklepie odnajdziecie Państwo produkty wyróżniające się wysoką klasą, jak i niską ceną. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w dziedzinie wentylacji.

Projekty

wszelki plan opracowany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z listą oraz planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Co ważniejsze na prośbę klienta projektodawca może zdać za pośrednictwem kuriera projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, żeby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektant zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich bardzo często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Taka metoda zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o schemat działania takiego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie wyciągać energię cieplną z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Dzięki użyciu najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym sklepie rozwiązania wysokiej jakości, które posiadają certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych interesantów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca wskazanego wyposażenia do założenia prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko gotowe urządzenia, ale też ich poszczególne składowe. Z racji tego dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku aktualnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej klasy, które podołają nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do sterylizacji wnętrz. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić pożyteczne dodatki między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest złożoną metodą przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego głównym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najkorzystniejsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Żukczyn i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl