Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Żukówko

Nasz zakład wentylacyjny ma solidne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej profesji od dłuższego czasu. W naszej ofercie odnajdziecie produkty cechujące się wysoką jakością, jak i niską ceną. Kupić można u nas produkty

Projekty

Każdy projekt dokonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz ze spisem oraz wyceną przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. W dodatku na życzenie klienta twórca może dostarczyć za pośrednictwem firmy kurierskiej plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektant przystąpi do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o wzór działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest wyciągać energię cieplną z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z budynku. Wyciąga on powietrze równocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Przy pomocy innowacyjnych filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym sklepie rozwiązania wysokiej klasy, posiadające certyfikację będące oznaką ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić poprawny poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju wentylacji. Poszukiwanie dystrybutora koniecznego osprzętu do budowy prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko gotowe urządzenia, ale również ich poszczególne części. Dlatego dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku współczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej jakości i będą w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do oczyszczania wnętrz. Oferujemy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy polecić niezbędne wyposażenie jak zestawy kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest zaawansowaną metodą przetwarzania powietrza w pokojach, którego bazowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i rachunku kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Żukówko i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl