Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Żuromino

Jako sklep wentylacyjny mamy olbrzymie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej specjalności bardzo długo. W naszym sklepie znajdują się produkty odznaczające się wysoką klasą, jak i atrakcyjną ceną. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych firm w branży.

Projekty

Każdorazowy plan zrobiony dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z listą i bilansem przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o normy z innych krajów. Opcjonalnie na prośbę klienta inżynier może skierować za pośrednictwem poczty plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim inżynier zabierze się do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o wzorzec działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż podstawowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że podstawowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie wyciągać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Za pomocą nowoczesnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym zakładzie konstrukcje, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikację, które są gwarancją ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić poprawny poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym interesantom gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Poszukiwania dostawcy potrzebnego sprzętu do zamontowania prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale również ich oddzielne składowe. Z tej przyczyny dobranie elementów albo kupno pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku aktualnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekowania pokoi. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy zaoferować pożyteczne dodatki jak kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest złożonym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego najważniejszą rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Już od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i rachunku kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Żuromino i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl