Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Zwartówko

Jako zakład wentylacyjny mamy bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej specjalności od dłuższego czasu. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo produkty odznaczające się wysoką klasą, jak i niską ceną. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w branży.

Projekty

Każdy zarys dokonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem oraz kalkulacją przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o przepisy z innych krajów. W dodatku na życzenie klienta projektant może zdać za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim twórca zasiądzie do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o szablon działania takiego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, dlatego że głównym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że bazowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pokojów. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprzestrzeniane do każdego pomieszczenia. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Przy pomocy nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszej firmie rozwiązania wysokiej jakości, które posiadają certyfikację będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do biurowców, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie produkty potrzebne do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym kupującym oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwanie dostawcy wskazanego sprzętu do zamontowania efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całe urządzenia, ale również ich oddzielne składowe. Dzięki czemu wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku obecnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji wnętrz. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy zaoferować potrzebne akcesoria między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest złożoną metodą przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego przewodnim zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kosztorysu po produkty aż do montażu przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Zwartówko i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl