Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Żychlin (gm. Potęgowo)

Jako sklep wentylacyjny mamy ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej specjalizacji bardzo długo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty cechujące się wysoką klasą, jak i atrakcyjną ceną. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych firm w dziedzinie wentylacji.

Projekty

Każdorazowy projekt wykonany dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z listą i wyceną przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Co więcej, na życzenie klienta projektodawca może doręczyć za pośrednictwem pocztowca plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, żeby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim twórca zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o zarys działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odbierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozprzestrzeniane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Dzięki wykorzystaniu najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym zakładzie urządzenia wysokiej jakości, które posiadają certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do biurowców, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie elementy niezbędne, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych konsumentów oferujemy pełną obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju sprzętu. Poszukiwania dostarczyciela koniecznego wyposażenia do założenia niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko pełne urządzenia, ale też ich różne składowe. Dzięki czemu wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku współczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do sterylizacji pokoi. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy polecić niezbędne wyposażenie jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest zaawansowanym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego przewodnią rolą jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kalkulacji kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Żychlin (gm. Potęgowo) i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl