Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Rekuperatory Klimor 

Nowoczesne i wydajne kompaktowe centrale z możliwością odzyskiwania ciepła sprawdzą się przede wszystkim w nowoczesnych domach i mieszkaniach, umożliwiając nam stworzenie komfortowych warunków w pomieszczeniach. Urządzenia w postaci rekuperatora zostało stworzone z myślą o dostarczaniu świeżego powietrza, pozbawionego wszelkich zanieczyszczeń. Na stronie internetowego sklepu znajdziesz rozmaite modele, odznaczające się funkcjonalnością, odpowiednio dostosowaną do wielkości budynku oraz naszych potrzeb. Rekuperatory z odzyskiwaniem ciepła na przeciwprądowym wymienniku krzyżowym w efektywny sposób odprowadzają powietrze zużyte, pełne dwutlenku węgla, jednocześnie nawiewając do pomieszczeń oczyszczone cząsteczki tlenu. Niezawodnie sprawdzające się centrale rekuperacji przystosowane do pracy zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, umożliwiają również podłączenie elementów zewnętrznych służących do uzdatniania powietrza takich jak chłodnica wodna, nagrzewnica czy gruntowy wymiennik ciepła. 

 

Duża funkcjonalność nowoczesnych rekuperatorów 

Urządzenia sterowane przy pomocy intuicyjnego menu z panelem dotykowym albo aplikacji pozwalają na bieżąco śledzić poszczególne parametry pracy, sprawując nad nimi kontrolę w zależności od indywidualnych preferencji. Dzięki zaawansowanej technologi możemy w wygodny sposób sterować temperaturą, prędkością pracy wentylatora, oraz obserwować poziom jakości filtrów. Funkcjonalny sprzęt spełniający odpowiednie wytyczne Unii Europejskiej to przyjazne środowisku rozwiązanie, za sprawą którego możemy z korzystać ze świadomych wyborów konsumenckich, bezpiecznych dla nas samych oraz naszego otoczenia. Praktyczny rekuperator z powodzeniem chroni użytkowników przed ewentualnym dymem czy smogiem w dużych miastach, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz czy ogólnie panujących warunków atmosferycznych. 

 

Efektywne usuwanie zanieczyszczeń w domach, biurowcach oraz budynkach użyteczności publicznej 

Specjalnie zaprojektowane rekuperatory powietrza do pomieszczeń o małej kubaturze pozwalają na odzysk ciepła, filtrację czy ogrzewanie w domach jednorodzinnych, biurach czy sklepach. Automatyczny system umożliwiający łatwe sterowanie i monitorowanie pracy wentylatorów stanowi rozwiązanie proste w montażu i intuicyjne, z łatwym dostępem w przypadku wystąpienia ewentualnej awarii. Profesjonalne centrale wentylacyjne z wymiennikiem to gwarancja najwyższej jakości powietrza we wnętrzach, z których na co dzień korzystamy, stanowiąc w pełni bezpieczne rozwiązanie również w przypadku alergików, czy osób ze skłonnością do nawracających schorzeń układu oddechowego. Stosowanie systemu rekuperacji w pomieszczeniach w znacznym stopniu podnosi komfort życia, szczególnie w dużych miastach, w których ilość smogu stanowi zagrożenie dla naszego zdrowia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl