Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

WANAS to znany na rynku i doceniany polski producent rekuperatorów, którego zakład produkcyjny mieści się w Rzeszowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej i wentylacyjnej, dzięki czemu oferuje produkty nowoczesne i niezawodne. Inżynierowie tej firmy skupiają się przede wszystkim na wyśrubowanych wymaganiach i rzeczywistych potrzebach finalnego klienta, co przekłada się na łatwość użytkowania, energooszczędność, niezawodność oraz wykorzystane we wszystkich  projektach najnowszych rozwiązań technologicznych. WANAS może pochwalić się zadowolonymi klientami zarówno w całej Polsce, jak i krajach Unii Europejskiej oraz na rynkach wschodnich.

 

Rekuperatory oferowane przez firmę WANAS mają wydajność od 250 aż do 1300 m3/h. Charakteryzuje je między innymi cichy styl pracy, wysoka sprawność, wydajność oraz niskie koszty eksploatacji.

Standardowo wszystkie rekuperatory WANAS zaopatrzone są w nowoczesne i eleganckie sterowniki dotykowe, dzięki czemu ich użytkowanie jest bardzo proste i intuicyjne. Do urządzeń można dokupić również jeden z modułów: WANAS Mobile Control W-15 lub WANAS Mobile Control W-19 Wi-Fi, co pozwoli sterować centralą zdalnie, przy użyciu Internetu.

Co ważne, każdy rekuperator firmy WANAS spełnia wyśrubowane wymagania UE: dyrektywy Parlamentu Europejskiego nr 1254/2014 z dnia 11 lipca 2014 roku. Dotyczą one wymogów eko-projektu dla systemów wentylacji. Rekuperatory spełniają również warunki programu dofinansowania „Czyste Powietrze”.

 

Rekuperatory marki WANAS mogą być użytkowane zarówno w domach, jak i pomieszczeniach usługowych. Ważne, aby odpowiednio dobrać ich wydajność do powierzchni użytkowania. Posiadają systemy automatycznego równoważenia przepływu powietrza, protokół komunikacyjny MODBUS RTU oraz automatyczną nagrzewnicę. Powierzchnia wymiennika ciepła jest w nich zwiększona, przez co działają dużo wydajniej. 3 algorytmy, które każdy rekuperator posiada w standardzie, zabezpieczają centralę przez zamarzaniem. Konstrukcje są wyjątkowo solidne i niepalne.

Co ważne, dzięki energooszczędnym wentylatorom i niskim kosztom wymiany filtrów, rekuperatory WANAS dodatkowo pomagają obniżać wydatki klientów.

Producent w swojej działalności zawsze kieruje się wartościami pro-ekologicznymi, co jest ważne dla coraz szerszej grupy klientów. Może pochwalić się użyciem inteligentnego, energooszczędnego oświetlenia w całym zakładzie, zero emisyjnością ogrzewania, użyciem energii słonecznej do produkcji rekuperatorów, panelami fotowoltaicznymi, a także zastosowaniem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Przy takiej dbałości o środowisko, można być pewnym, że również produkty WANAS spełniają wysokie wymagania w tym zakresie.

Wybierając jeden z modeli rekuperatorów WANAS możemy być pewni, że zakupiliśmy jedną z najnowocześniejszych centrali wentylacyjnych na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl