Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Rekuperatory Rotor-Vent

Rekuperatory to urządzenia, dzięki którym możliwa jest poprawa zdrowia, a także wygenerowanie sporych oszczędności. Na ich montaż decyduje się coraz większa liczba osób, a wszystko przez moc korzyści jakie pozwalają osiągnąć. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, a wśród nich wyróżniamy rekuperatory Rotor-Vent. To centralne wentylacyjne z wymiennikiem obrotowym, które poza aspektami technicznymi i zaawansowaną technologią wyróżniają się niesamowitym designem, który odpowie na wymagania wielu osób. 

 

Rekuperatory Rotor Vent - rodzaje

Oferowane rekuperatory Rotor Vent to produkty polskiego producenta. Wyróżniają się zaawansowaną technologią i nowoczesnym designem, a wszystko dzięki panelom sterowania w zaskakującej kolorystyce. Cieszą się ogromną popularnością i bardzo dobrymi opiniami wśród klientów. Dostępne są dwa modele rekuperatorów Rotor-Vent: LV/R/350 i LV/R/550. Są to zaawansowane technologicznie urządzenia, które poza doskonałymi parametrami wyróżniają się niezwykłym wyglądem, dlatego sprawdzą się do wielu domów, gdzie ogromną wagę przywiązuje się wyglądu wnętrza. Dwie centralne oferowane przez nas to nominalny przepływ 350 m3/h oraz 550 m3/h przy sprężu 250Pa. Króćce skierowane są ku górze, a ich wentylatory to energooszczędne rozwiązanie w pełni zintegrowane z automatyką. Co ważne, istnieje możliwość przyłączenia do rekuperatorów marki Rotor-Vent elementów takich jak: chłodnice wodne i freonowe, nagrzewnice wodne i elektryczne, a także przepustnice odcinające. Warto wiedzieć, że są to urządzenia które spełniają warunki programu czyste powietrze, dlatego można ubiegać się o dofinansowanie do ich zakupu i montażu.

 

Jakie są korzyści z wykorzystania rekuperatorów Rotor-Vent?

Rekuperatory to urządzenia, które w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością. Są gwarancją czystego powietrza w domu, a wszystko dzięki technologii usuwania zanieczyszczeń. Zaawansowana technologia urządzeń pozwala na dowolne sterowanie temperaturą, a także zmianę ustawień dopasowanych do własnych preferencji. Dzięki temu domownicy mogą cieszyć się niebywałym komfortem zarówno latem, jak i zimą. To właśnie one pozwalają na oddychanie świeżym powietrzem, dają wysoki odzysk ciepła, gwarantując tym samym zmniejszenie kosztów ogrzewania. Dobra rekuperacja pozwala na pozbycie się zanieczyszczeń i nadmiernej wilgoci, która może prowadzić do rozwoju grzybów, pleśni i bakterii. To innowacyjna technologia, na którą stawia coraz więcej osób. Rekuperacja jest podstawą nowoczesnych budynków, energooszczędnych, w których przywiązuje się ogromną wagę do czystości powietrza i zdrowia mieszkańców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rekuperatorów Rotor-Vent, a także innych urządzeń różnych marek. To masa urządzeń, z których każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl