Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Firma Thessla Green to polski producent, którego produkty znaleźć możemy na bardzo wysokich miejscach w rankingach rekuperatorów. Dzięki wykorzystaniu technologii, opracowanej przez własny zespół badawczy, centrale wentylacyjne Air Pack to jedne z najbardziej nowoczesnych urządzeń na rynku.

Wszystkie modele rekuperatorów oferowane przez firmę Thessla Green są wyposażone w wymienniki przeciwprądowe, czyli takie, które charakteryzują się najwyższym wskaźnikiem odzyskiwania ciepła. Mimo tak bardzo wysokich osiągów, są to w urządzenia w najlepszych klasach energetycznych. Dodatkowo działają one w oparciu o własny innowacyjny system automatyki wykorzystujący sterownik Green-T. Sterownik ten może współpracować aż z czterema panelami sterowania oraz posiada bardzo intuicyjny i funkcjonalny interfejs przyjazny dla użytkownika. W urządzeniach tej marki stosuje się również najnowocześniejsze systemy, poprawiające wydajność i komfort korzystania z wentylacji mechanicznej.

• System FPX chroni przed zamrożeniem rekuperatora, a dzięki wykorzystaniu płynnie sterowanej nagrzewnicy możliwe jest osiągnięcie bardzo niskiego zużycia energii, nawet podczas dużych mrozów.
• System CF, który dołączyć można do każdego modelu centrali wentylacyjnych Thessla Green, umożliwia kontrolowanie przepływu powietrza. Po zliczeniu ruchów powietrza nawiewanego i wywiewanego procesor systemu, dostosowuje parametry wentylacji, tak, by była ona równomierna, bez względu na panujące w danym momencie warunki atmosferyczne.

• Układ InFlow oraz technologia Thermoacoustic, czyli wykorzystanie specjalistycznej pianki izolacyjnej, pozwala na obniżenie poziomu hałasu nawet dwukrotnie w porównaniu do urządzeń wykonanych w technologii tradycyjnej.
• By-pass - izolowany i umożliwiający 100% obejścia, który pozwoli na ochłodzenie powietrza w lecie, gdy temperatura w budynku jest wyższa niż na zewnątrz. Jest on w pełni programowalny zarówno w funkcji temperatury zewnętrznej, jak i temperatury w budynku.

Ponadto Thessla Green to firma,w której dużą uwagę przykłada się do tego, aby produkowane rekuperatory zapewniały domownikom możliwie jak najczystsze, a co za tym idzie najzdrowsze powietrze. Oprócz standardowych filtrów montowanych w centrali, marka oferuje także rozwiązanie najwyższej jakości, jakim jest filtr kanałowy CleanBox kompatybilny z wszystkimi rekuperatorami AirPack. 
Wybierając produkty marki Thessla Green zyskujemy gwarancję niezawodnej jakości, zastosowania najnowszych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, a także elegancki design i najwyższy komfort użytkowania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl