Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szukasz rozwiązań zapewniających cichą i stabilną pracę w każdych warunkach? Chcesz, by rekuperacja w Twoim domu zapewniała idealne działanie przez cały rok? W tej kategorii prezentujemy rozwiązania najwyższej jakości, dzięki którym zredukujesz straty ciepła do absolutnego minimum. Wymienniki entalpicznye zastosowane w produktach Thessla Green to nie tylko 3 lata gwarancji i bardzo dobra efektywność, to także dostęp do czystego powietrza przez 365 dni w roku. Rekuperatory Thessla Green dają możliwość instalacji niemal w każdych warunkach. Możemy je zastosować nawet na nieocieplonym poddaszu, które podatne jest na duże wahania temperatury. To, co dla konkurencyjnych rekuperatorów jest niemożliwe, w przypadku Thessla Green staje się wykonalne. Nie wierzysz? Sprawdź specyfikację tych urządzeń i przekonaj się, że przewyższają konkurencyjne produkty jakością i można je kupić w atrakcyjnych cenach.

Musisz wiedzieć, że dobra rekuperacja to jednak nie tylko oszczędności na ogrzewaniu. To także stały dostęp do idealnie czystego powietrza. Wybierając poniższe rozwiązania, masz pewność, że zastosowane w nich filtry wysokiej jakości umożliwią pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń organicznych. W przeciwieństwie do tanich rozwiązań dostępnych w wielu innych rekuperatorach membrana wyposażona w AirPack Ethalpy umożliwi oczyszczenia powietrza z bakterii i wirusów. To prosty sposób, by pozbyć się smogu i innych niebezpiecznych zanieczyszczeń. Montaż takich urządzeń jest szczególnie wskazany, gdy cierpimy na alergie oddechowe i inne choroby układu oddechowego takie jak np. astma oskrzelowa. Urządzenia te wyposażone są w nowoczesne i inteligentne rozwiązania. Dzięki ich zastosowaniu wymiany filtra przeprowadzane są tylko w momencie, gdy jest taka potrzeba.

Dzięki entalpicznym wymiennikom ciepła w lecie zyskujemy dostęp do idealnie czystego powietrza pozbawionego wilgoci, a w przypadku dużych mrozów, gdy powietrze na zewnątrz jest bardzo suche, wymiennik ten umożliwia przekazanie części wilgoci do strumienia świeżego powietrza wędrującego do wnętrza budynku. Dzięki temu we wszystkich pomieszczeniach obsługiwanych przez rekuperator panują optymalne warunki. Ten idealny mikroklimat da się odczuć na własnej skórze!

Thessla Green to jedne z najcichszych urządzeń tego typu na rynku. Umożliwiają bezproblemowe działanie, są odporne na różne warunki atmosferyczne i małoawaryjne. Decydując się na takie rozwiązania, masz pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości, który poprawi mikroklimat i sprawi, że życie w Twoim domu będzie przyjemniejsze. Jeśli chcesz mieć dostęp do czystego powietrza przez 365 dni w roku i cenisz sobie oszczędności, które wiążą się z montażem makrowych rekuperatorów, to Thessla Green wydaje się być idealnym rozwiązaniem do Twojego domu. Zadbaj o swoje zdrowie i postaw na wysoką jakość, wybierając produkty Thessla Green.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl