do kasy suma: 0,00 zł

Rekuperatory centrale Mitsubishi

Wentylacja domów to jedna z najważniejszych kwestii, którą warto przemyśleć w czasie budowy czy remontu. W ostatnim czasie za jedną z najskuteczniejszych i najbardziej wydajnych form uważa się rekuperację. To właśnie ona pozwala na skuteczne pozbywanie się zanieczyszczeń, odzysk ciepła i zmniejszenie opłat za rachunki. W naszej ofercie prezentujemy rekuperatory centrale Mitsubishi, które wyróżniają się doskonałymi parametrami, wysoką jakością wykonania i trwałością. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Centrale Mitsubishi - doskonała jakość w przystępnej cenie 

Rekuperatory Mitsubishi są urządzeniami, które wyróżniają się doskonałą jakością. To ekologiczny wymiennik o wysokim poziomie energooszczędności. Posiada tryb "by-pass", a także wentylację automatyczną i zwiększoną oszczędność podczas trybu nocnego. Co istotne, daje również możliwość montażu czujnika CO2, filtrów EU-G3. Dostępne w naszej ofercie centrale Mitsubishi nie wymagają odprowadzania skroplin, mogą być montowane w dowolnej pozycji, a dodatkowo posiadają także cztery stopnie regulacji siły nawiewu. Ze względu na możliwość wyciągania zużytego powietrza z pomieszczeń przy jednoczesnym wprowadzaniu świeżego powietrza możliwe jest zaoszczędzenie nawet 70% energii. Dzięki temu jest doskonałym rozwiązaniem dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, a także tych, w których utrudniona jest wymiana powietrza przez otwieranie okien. 

 

Dlaczego warto inwestować w rekuperatory?

Instalacja rekuperatora to doskonała inwestycja, o czym przekonuje się coraz większa liczba użytkowników. To masa korzyści dla zdrowia i finansów. Dzięki stałemu filtrowaniu powietrza, możliwa jest poprawa samopoczucia, a także dużo lepszy sen i komfort dla osób, które są szczególnie podatne na alergie i infekcje dróg oddechowych. Warto wiedzieć, że rekuperatory dają możliwość montażu filtrów węglowych, jonizatorów, filtrów dla alergików, a także czujników CO2 i wilgotności. Co ważne, eliminują wiele kosztów, a wszystko przez wzgląd na brak konieczności inwestowania w kominy wentylacyjne. Nie ma potrzeby ich projektowania, wznoszenia i ponoszenia kosztów z tym związanych. To także oszczędność powierzchni, którą można zagospodarować na swój sposób. Wiele osób już na etapie projektowania uwzględnia przewody rekuperacji w projekcie, tak aby zaoszczędzić znaczne kwoty na późniejszym montażu. Rekuperacja to zdrowie, oszczędności i niesamowity komfort na który stawia coraz więcej osób. 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zakupu zaawansowanych rekuperatorów Mitsubishi, które wyróżniają się doskonałą jakością wykonania i trwałością. Są doskonałym wyborem, dlatego zapraszamy do zakupów, a w przypadku pytań do kontaktu. Chętnie podpowiemy, jakie rozwiązanie wybrać, tak aby odpowiadało na wszystkie potrzeby.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl